A może tradycyjne łazienki w stylu hiszpańskim?

Dla osób, które nie boją się eksperymentować, ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się łazienki w stylu hiszpańskim kliknij tutaj. Ta stylizacja jest wielobarwna, ciekawa i radosna. Pomieszczenie to może być całkowicie stylizowane na styl hiszpański lub tylko wprowadzone są niektóre południowe akcenty.

Cechy charakterystyczne stylu hiszpańskiego

 Wystrój hiszpański charakteryzuje się łączeniem odważnych kolorów np. pomarańczy, błękitów, czerwieni i zieleni. Do tego można zestawić także bogato zdobione płytki marokańskie, posiadające geometryczne i roślinne wzory.

Misterne wzory kafelek w stylu hiszpańskim zestawione z wyposażeniem łazienek

Dla osób podążających za nowoczesnymi trendami dedykowane są kafelki hiszpańskie, które łączą w sobie współczesny minimalizm i południowe wzornictwo. Mowa tutaj między innymi o nowoczesnej wersji black and white, które posiadają charakterystyczny marokański dekor i wykonane są w kolorach białym i czarnym. W nowoczesnym stylu łączy się białe, gładkie, jednolite płytki, które wiążą się z minimalistycznym trendem. Zestawia się je z wyrazistymi kafelkami w stylu hiszpańskim.

Na tle hiszpańskich płytek bardzo ładnie prezentuje się nowoczesne wyposażenie łazienek, czyli np. biała, klasyczna armatura.

Nowoczesne łazienki to przede wszystkim przestronne wnętrza utrzymane w jednolitych barwach, ten chłód może być właśnie przełamany wzorzystym pasem płytek hiszpańskich.