Ciekawa aranżacja w stylu patchwork

azulejos benadresa

Wybierając glazurę do domu, uwagę warto zwrócić nie tylko na jej stylistykę, kolor, wielkość czy kształt, lecz także kraj, w którym została wyprodukowana. Dużym zainteresowaniem cieszy się ceramika hiszpańska, a produkowane przez nich płytki patchwork zyskują coraz większą popularność.

Płytki patchworkowe w połączeniu z ozdobnymi dodatkami do łazienki, czy kuchni mogą wyglądać nieciekawie. Zbyt duża gra kolorów i różnych form może zmęczyć oko. Warto więc glazurę typu patchwork uzupełnić spokojnymi i prostymi w wyglądzie akcesoriami.

azulejos benadresa

Azulejos Benadresa to wysoka jakość w połączeniu z pięknem

Hiszpańskie płytki patchwork należą do produktów wysokiej klasy. Są wypalane zgodnie z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Wysoka dbałość o ostateczny efekt, a przede wszystkim niespotykane połączenie tradycji i nowoczesności sprawiają, że terakota hiszpańska to idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Wśród najczęściej wybieranych produktów są Azulejos Benadresa. Oryginalne kafle z kolekcji: Avenue, Blanco Brillo, Caesar, Cambra, Cascais, Colter, Polis, Stryn oraz Tavola, zyskały wielu sympatyków i zdobią wnętrza, tworząc ciekawą i oryginalną aranżację pomieszczenia. Dostępne są one w https://home100.pl/azulejos-benadresa.

Płytki patchwork nie tylko do łazienki

Zastosowanie glazury patchworkowej jest bardzo szerokie. Dzięki swojej formie i kolorystyce spełni rolę dekoracji zarówno w kuchni, łazience, jak i innych domowych pomieszczeniach. Płytki typu patchwork są doskonałe zarówno na podłogę, jak i ozdobę ścian.
Mogą także służyć do oddzielenia funkcji przeznaczenia w pomieszczeniu.