Doskonały styl dla lubiących naturę

meble skandynawskie dutchhouseBliskość z naturą to bardzo ważny czynnik, który sprawia, że nasze życie jest pełniejsze, piękniejsze i przyjemniejsze. Aranżując swoje wnętrza warto skupić się na dokładnym zaplanowaniu swojej osobistej przestrzeni, w której będziemy mogli czuć się naprawdę komfortowo.

Wnętrze w stylu skandynawskim

Styl skandynawski jest ostatnio bardzo popularnym nurtem w aranżacji wnętrz, i nie ma się czemu dziwić. Mebla skandynawskie są bardzo delikatne, czyste, lekkie i naturalne, dzięki czemu fantastycznie komponują się z resztą wystroju urządzonego w barwach ziemi. Takie wnętrza są bardzo przytulne i nienachalne, dlatego doskonale odnajdują się w przestronnych salonach, oświetlonych dużą ilością naturalnego światła.

Nowoczesne meble

Skandynawskie meble są bardzo proste w formie, przeważnie występują w kolorze białym, kremowym, błękitnym lub jasno brązowym. Taka kolorystyka mebli skandynawskich jest bardzo przyjemna, a przede wszystkim uniwersalna. Można do nich dopasować gadżety w kolorach ziemi, na przykład różne ciekawe poduszki, zamszowe tapicerowane meble w błękitach i granatach, i tym samym stworzyć naprawdę niepowtarzalne wnętrze, które będzie każdorazowo zachwycało i nas i naszych gości.