Jak unowocześnić swoją kuchnię?

hoker kuchenny

Gdy znudzi nam się nasza kuchnia, która została urządzona dobrych kilka lat temu – wystarczy wprowadzić do niej kilka nowych elementów, by nadać jej nowy powiew świeżości i by stała się ona bardziej nowoczesna. Dobrym rozwiązaniem są hokery kuchenne czyli wysokie krzesła, które nie zajmują wiele miejsca a są niezwykle modne, stylowe i nowoczesne. Jakie hokery wybrać do naszych wnętrz? Oto kilka wskazówek. 

1.Drewniane, skórzane czy plastikowe?

Hokery kuchenne kojarzą się z nowoczesnością, modnym designem i wyjątkowymi kształtami. Nie jest jednak powiedziane, że świetnie wyglądają tylko w nowoczesnych kuchniach, które są urządzone w bardzo modne meble i dodatki. Bez problemu dopasujemy je do klasycznej, drewnianej kuchni. 

2. Różnorodne modele

hoker kuchenny

Producenci mebli prześcigają się w tworzeniu coraz to nowych mebli, które bez problemu można dopasować do każdego stylu pomieszczenia oraz znajdującego się tam asortymentu. Także hokery kuchenne zostały stworzone z myślą o różnorodnych kuchniach i jadalniach. Klienci mogą wybrać hokery kuchenne o prostej, srebrnej nodze z oparciem wykonanym z ekoskóry w kolorze czerni, bieli czy szarości. Bardzo ciekawe są również hokery drewniane w różnorodnych kolorach o prostej i minimalistycznej konstrukcji. Niektórzy z nas decydują się na nowoczesne stołki barowe, których prostota przypomina zwyczajne krzesła znajdujące się w angielskich barach. 

Jak widać z powyższego, przedstawione wyżej hokery spokojnie można dopasować do każdego stylu pomieszczenia. Hokery kuchenne świetnie odnajdą się zarówno w kuchni w stylu skandynawskim, duńskim, angielskim, rustykalnym czy tradycyjnym.