Stół do twojego wnętrza

Stół to nie jest zwykły mebel, a taki element, wokół którego często kręci się całe domowe życie. Dlatego też jego wybór to bardzo istotna kwestia. Musi posiadać on wiele zalet.

Do jadalni, do kuchni, do salonu

Jedną z ciekawszych propozycji są, coraz bardziej popularne, stoły prowansalskie, które sprawdzą się zarówno w kuchni, w jadalni jak i w salonie. Mogą one być zarówno prostokątne, kwadratowe jak i okrągłe, dzięki czemu na pewno bez problemu dopasujemy je do każdego miejsca. Bez problemu znajdziemy też te w wersji rozkładanej. Często wykonywane są one na zamówienie, więc sami możemy zdecydować o tym, jak mają być zdobione i jaki mają mieć wymiar.

Funkcjonalny, ale również piękny

Stół prowansalski z Galerii Antresola musi być koniecznie wykonany z drewna, ponieważ tylko naturalne materiały wchodzą tutaj w grę. Często jest w białym kolorze, czasami blat jest wykonany z jasnego lub ciemnego drewna. Idealnie będzie pasował do wielu typów wnętrz, będzie funkcjonalny, a również wygodny. Charakterystyczne są dla niego również przetarcia, które zazwyczaj wykonuje się na nogach. Z pewnością bardzo dobrze będzie prezentował się z krzesłami oraz innymi elementami wykonanymi w stylu prowansalskim. Dzięki takiej całości uzyskamy nastrój domowej sielanki i przyjemnej atmosfery.  

Prowansalski stół to jeden z mebli, które mogą wręcz być centralnym elementem danego pomieszczenia. Jeżeli będzie miał charakterystyczne zdobienia to z pewnością będzie cieszył oko.