Modna konsola do przedpokoju

Pierwsze konsole pojawiły się we Francji, podczas panowania Ludwika XV. Z pewnością trzeba przyznać, że mebel ten jest charakterystyczny dla wnętrz tamtego okresu. Konsola jest to specjalny stolik przyścienny, który wspierać się może zarówno na dwóch, jak i czterech nogach. Blat tego mebla jest bardzo wąski, właśnie dlatego pełni on raczej funkcję dekoracyjną.

Dekoracyjny mebel

Konsola do przedpokoju z https://bihome.pl/Przedpokoj-konsole to rewelacyjna opcja, aby wyeksponować różnego rodzaju dekoracje w pomieszczeniu. Można na przykład na niej umieścić wazon ze swoimi ulubionymi kwiatami lub dekoracyjne figurki. Wiele osób również na takiej konsoli umieszcza ramki z rodzinnymi fotografiami, dzięki czemu goście na wstępie mogą zobaczyć naszych bliskich.

Modny mebel do przedpokoju

Aktualnie – konsole można znaleźć w wielu mieszkaniach. Wiele osób umieszcza ją nie tylko w przedpokoju, ale również w salonie, bądź sypialni. Obecnie producenci produkują nie tylko klasyczne konsole, ale również bardziej nowoczesne – na przykład wykonane z dobrej jakości szkła oraz metalu. Wiele konsol wykonywanych jest także z drewna – co nada się do pomieszczeń rustykalnych. Możemy wybrać konsolę z wąskim prostokątnym blatem, który będzie prezentował się bardzo elegancko. Trzeba przyznać, że mebel ten nie jest tani – mała konsola może kosztować nawet 400 złotych, a większa około 1000 złotych.

Konsola do przedpokoju będzie wyglądała świetnie tak naprawdę w każdym pomieszczeniu. Równie dobrze sprawdzi się w sypialni lub w pokoju dziennym.