Regały metalowe do domu

regały metalowe

Wolnostojące regały metalowe mogą być doskonałym sposobem na przełamanie dużej pustej przestrzeni, zwłaszcza w wynajmie, gdzie nie możesz mieć swobody, aby zrobić coś z większą trwałością. Trudne zakamarki, takie jak wgłębienia po obu stronach kominka, można zamienić w ucztę dla oczu, gdy wypełni się je dobrze dopasowaną jednostką. Dobrym pomysłem jest wsuwanie regałów na książki (lub przynajmniej półek) jako przegród między pomieszczeniami. W ten sposób mogą stać się poręcznym dodatkiem do przedpokoju i zapewnić nieocenione dodatkowe miejsce do przechowywania kieliszków do wina i książek kucharskich.

Regały metalowe – jak wykorzystać?

Baw się wysokością i teksturą podczas układania bibelotów na półce, ponieważ zapobiegnie to zbyt schludnemu wyglądowi. Rozważ tworzenie skupisk powieści, mieszanych z końcówkami książek i fotografiami; książki na stolik kawowy mogą być kładzione i układane w stosy, a nie umieszczane obok siebie, co może otworzyć przestrzeń na górze dla większej ilości ozdób. W końcu regały metalowe nie muszą służyć wyłącznie do przechowywania książek.

Nie tylko w salonie

regały metalowe

W kuchni, regały metalowe lub pływający półka może używać w miejsce pełnej dmuchanej spiżarni. Słoiki z dżemami i sosami mogą wyglądać cudownie dekoracyjnie. Ustaw je obok koszyków z ziemniakami i owocami, aby dodać kolorytu. W łazience metalowe półki mogą być użytecznym schowkiem w pomieszczeniu, w którym często ich brakuje. Perfumy, pędzle do makijażu, świece i zapałki, pudełka z mydłami są często pięknie zapakowane i ozdobne same w sobie.

Jest to idealne rozwiązanie dla minimalistycznego domu lub po prostu jeśli masz mniejszą przestrzeń na ścianie, która potrzebuje przyciągającego wzrok punktu centralnego. Od przypraw i naczyń w kuchni do balsamów i eliksirów w łazience, pokaż je w stylu retro / rustykalnym.

Łatwe w montażu

Na rynku dostępne są regały metalowe łatwo montowane na ścianie z dwoma otworami dołączonymi do tyłu dla łatwego zawieszenia na śrubie lub mocowaniach, z dużym industrialnym i rustykalnym wyborem.